נוטריונט | הממשק החכם לנוטריון

נוטריונים ממליצים על נוטריונט

כבר למעלה משנה שיש לי את התוכנה שלך. ולא עשיתי בה שימוש. בזכותך ובעידודך ובזכות הסבלנות הגדולה שלך נוכחתי לדעת כמה מצויינת התוכנה. ואני היום עובד רק איתה. אז שוב תודה רבה לך ועל דברים טובים לימדו אותי שצריך גם להודות. תודה רבה !
עו"ד ונוטריון משה גביזון
רמלה
משרדנו לקוח של חב' נוטריונט מספר שנים ואנו מרוצים מאד מהשירות והמקצועיות של האתר. שירות נבחן בזמן אמת כאשר יש צורך במשוב מיידי. תמיד זכינו לתשובה בתוך מספר שניות. ממליץ בחום.
עו"ד ונוטריון משה דובר
ירושלים
מערכת הנוטריונט היא מערכת חכמה שיש בה הכל מהכל. יעילות וקיצור זמן ברמה שלא הכרתם. מעל הכל שרות ותמיכה שלא נראו בארץ
עו"ד ונוטריון אבשלום טל
קיסריה
משרדנו מונה 2 נוטריונים. אנו מרוצים מאוד מהעבודה בתוכנת הנוטריונט. ממשק המשתמש הינו פשוט ויעיל, לא נדרש בזבוז זמן לחישוב התעריף ו/או סוג הטופס, תוך שהינו מאפשר ביצוע כלל הפעולות ע"י מינהלן ורק בדיקת ואימות הפרטים ע"י הנוטריון. לכך יש להוסיף את התמיכה הלבבית והמהירה, לכל בעיה ולכל נושא תוך פיתוח ושיפור מתמיד של התוכנה והתאמתה לצרכי המשרד – דבר שאינו ברור מאליו. מכל אלה ועוד – אנו נהנים וממליצים על תוכנת הנוטריונט.
עו"ד ונוטריון ד"ר נתן מולכו
נתניה
הח"מ, עשהאל יפרח, עורך דין ונוטריון, עושה שימוש בתוכנה ביעילות והכי חשוב מכל מקום ולאו דווקא מהמשרד. אין טעויות הכל מעודכן פשוט ויעיל.
עו"ד ונוטריון עשהאל יפרח
כפר סבא
הנני ממליץ בחום על מינוי לאתר נוטריונט. השירות אדיב, מהיר ומסור. התוכנה קלה וידידותית ומפשטת את עבודת הנוטריון. התמורה שווה בהחלט.
עו"ד ונוטריון שלומי נעמן
שלומי
"התחלתי להשתמש בנוטריונט לפני חצי שנה, המערכת מצוינת וחוסכת לי זמן של הדפסה. יותר חשוב מזה היא העובדה כי המערכת מוודאה שלא יהיו שגיאות כלשהן, כך גם חסכתי זמן וגם סיפקתי ללקוח מוצר מוגמר וערוך בהתאם לנדרש ואם יש בעיה, מתקשרים לתמיכה ומקבלים סיוע באותו הרגע. אמליץ לכל נוטריון לעבוד עם מערכת נוטריונט.
עו"ד ונוטריון אורי אורם
מבשרת ציון
ממשק פשוט, יעיל, נוח לשימוש. חישוב אוטומטי של שכר הטרחה. הוצאת אישורים תוך שתיים-שלוש דקות בלבד. שירות לקוחות מצוין, מענה מהיר לכל בעיה.
עו"ד ונוטריון איריס אסא-בריינין
גבעתיים
מאז שעשינו מנוי בנוטריונט החיים הפכו להיות קלים יותר, יותר קל להכין אישורי נוטריון, יותר קל לעקוב אחרי כל האישורים, להוציא בקלות תדפיס של האישורים שנעשו מזמן. אם נתקלים בבעיות כלשהן, מרימים טלפון ומקבלים עזרה, און לין, אין שירות כזה בשום מקום, אדיב, מקצועי, נותן מענה לכל שאלה, תקלה, בעיה. ממליצה בחום לרכוש נוטריונט.
משרד עו"ד מקוב ושות',
גב' תמי בר, מנהלת משרד
רמת-גן
מערכת יעילה ומהירה, תמיכה מסבירת פנים וחייכנית, תודעת שירות גבוהה בכל עת. יישר כוח!
עו"ד ונוטריון איתן יבגי
מודיעין
משרדנו עובד למעלה משנתיים עם נוטריונט, לאחר שעבדנו משך למעלה מעשר שנים עם תוכנות אחרות. אין מה להשוות! העבודה עם נוטריונט נוחה וידידותית יותר מכל תוכנת נוטריון אחרת. שירות הלקוחות נגיש, אדיב מהיר ואלגנטי ונותן מענה לכל פניה. ממליץ בחום :)
עו"ד ונוטריון משה דובר
ירושלים
רציתי להודות לך על התוכנה המדהימה. אחרי 17 שנה שאני מכינה אישורים נוטריונים בהקלדת האישורים הנוטריונים. שמחתי לגלות שקיימת תוכנה לנוטוריונים התוכנה מקלה מאוד ידידותית מאוד מובנת והכי חשוב עושה את העבודה בדקות בודדות. ואת עדית שנמצאת שם תמיד לעזור ותמיד שם בשביל לקבל את התשובות וגם אם חשבתי שיש משהוא שאולי לא מסתדר ואולי חסר היית שם למצוא לי את הפתרון בתוכנה. ממליצה בחום!
גב' לבנה אדלר, משרד עו"ד ונוטריון ברוך אדלר
רמת-גן
אני רוצה להחמיא לך-שעומדת מאחורי הרעיון, הפיתוח והביצוע של נוטריונט. זיהית את הסרבול בעבודת הנוטריון והפכת אותה להיות קלה ויעילה. התוכנה מעולה. ידידותית למשתמש וקלה להפעלה. השרות אדיב, מקצועי וזמין תמיד. ממליץ בחום רב.
עו"ד ונוטריון עידן ליטמן
רחובות
שמחה ואף גאה לעבוד על התוכנה של נוטריונט התוכנה חוסכת לי המון זמן , מסודרת , כוללת את כל ההיבטים שעובד בהם נוטריון . מה גם תמיד מעודכנת בנושאים חדשים , אם נושא מסויים עלה תוך כדי עבודתי ובמהלכה ושאין אותו בתוכנה ,אני מייד מודיעה והנושא נכלל באופן מיידי בתוכנה וזה הפתיע אותי לטובה שפניות של נוטריונים לגבי שיפור התוכנה מייד נענים בחיוב. השירות שאני מקבלת גם באמצעות טלפון הוא שירות מעבר למצויין, גברת עדית מאוד עדינה ונחמדה , מוכשרת עד מאוד מפגינה סבלנות וסובלנות ומאוד תומכת ותמיד אפשר ללמוד מהמקצועיות שלה. מברכת אותכם, עלו והצליחו!
עו"ד ונוטריון רים שדאד-קופטי
שפרעם
ברצוני להמליץ בחום על השימוש בנוטריונט ועל הסיוע הטלפוני הנלווה לו. אדגיש כי החל מהיום בו התחלתי להשתמש בנוטריונט, חיי המקצועיים השתנו ללא הכר! הפשטות, היעילות, הימנעות מטעויות והחיסכון בזמן, הם רק חלק קטן מחווית השימוש היומיומית. שירות מקצועי ונדיב, בכל זמן נתון.
עו"ד ונוטריון עומר אשכנזי
תל-אביב
לאחרונה רכשנו במשרדנו את המערכת הממוחשבת לנוטריון. נפגשנו עם נציגת החברה בשם עדית שלכל אורך הדרך ליוותה אותנו, הדריכה אותנו ונתנה מענה לכל שאלה. עדית הפגינה הרבה סבלנות ויחס מצוין ממנה. לגבי התוכנה – התוכנה עונה על הצרכים שלנו ועושה עבורנו את העבודה. חוסכת לנו זמן רב, ותוך זמן קצר מאוד הנוטריון מוכן.
גב' שוש שפירא, משרד עו"ד ונוטריון ישראל צור
רמת-גן
שוב תודה רבה על היחס והשירות המועדפים. בכל פעם אני מופתע מחדש לקבל את היחס החם והמענה המקצועי והיעיל לכל שאלה בכל זמן. מאחל לעצמי יותר אישורים נוטריוניים על מנת שאוכל להמשיך ולהשתמש במערכת הידידותית והיעילה שלכם. תודה, תודה, תודה! זה בהחלט לא מובן מאליו.
עו"ד ונוטריון אלי ביבי
אזור
ראשית, השירות שלכם מאוד אדיב ומעניק פתרונות לבעיות שצצות ובאופן מהיר ומספק. השימוש בנוטריונית יעיל במידה רבה, ידידותי למשתמש וחוסך זמן יקר. אנו מרוצים מאוד ושמחים שבחרנו לעבוד איתכם. עלו והצליחו!
גב' ריקי איתן, משרד עו"ד ונוטריון יעקב קורן
רמת-גן
תודה רבה למערכת נוטריונט. מערכת מאד יעילה ואיכותית שעוזרת לנו לבצע את העבודה בצורה מקצועית וקלה. תודה רבה גם לעדית שתמיד מספקת לנו מענה מקצועי ומהיר. תודה לכם ובהצלחה...
עו"ד פיראס סעדי
בסמת-טבעון
רק התחלתי לעבוד עם הנוטריונט, ואת לא יודעת עד כמה תוכנה זו קלה להפעלה, ידידותית ומקלה על העבודה ואני ממש נהנה בתקופת הניסיון
עו"ד ונוטריון אברהים נאזם אברהים
כרמיאל
אין לי מילים על השירות האישי הנפלא שקיבלתי ממך. הדבר לא מובן מאליו ! כמו כן, השימוש בתוכנה קל ונוח. כמובן שאמשיך להשתמש בתוכנה ויותר מכך אהיה שגריר שלה בפני עמיתי למקצוע.
עו"ד ונוטריון אלי ביבי
אזור
בשעה טובה קיבלתי לאחרונה את רשיון הנוטריון, אך יצא הגורל וכבר הלקוח הראשון שביקש את שירותיי נדרש לאישורים מורכבים הכוללים תצהירים ותרגום. מערכת הנוטריונט "עשתה לי סדר" מבחינת הטפסים והאגרות והפכה עניין מורכב לפשוט ומהיר. מה שחשוב לי לציין הוא היחס המקצועי של הנהלת האתר, אשר תמיד זמינה לכל פנייה או שאלה. אני בהחלט ממליץ לחבריי הנוטריונים לעשות שימוש במערכת זו, אשר גם מהווה ספר נוטריונים מתועד ושמור ובכך מסייעת לנו לקיים את הוראות החוק.
עו"ד ונוטריון דרור חייק
עפולה
עדית היקרה שלום רב, מבקשת להודות על השירות האדיב, המקצועי והסבלני, ובפרט על הזמינות ! בזכות תוכנת הנוטריונט – אני נהנית לספק שירותים נוטריוניים, התוכנה הופכת את העבודה ליעילה מאוד (ובזכות שילוב בין השירות המדהים שהינך מספקת לבין התוכנה – מתברר ש"השד לא כל כך מפחיד") ! תודה שוב,
עו"ד ונוטריון לי קפלן
אילת
רוצה להמליץ בחום על תוכנת נוטריונט ועל השירות המקצועי של צוות התמיכה. כנוטריון בתחילת הדרך היה לי חשש וחוסר בטחון בהוצאת אישורים. התוכנה מאוד מפשטת את ההליך, יש הסברים ברורים לרבות חישוב שכר הטרחה והניירת הנדרשת לכל אישור ואישור. התמיכה תמיד זמינה טלפונית והיא דואגת ללוות ולהסביר בכל עניין – שירות אישי vip הליך הוצאת האישור ממש פשוט, קל ומהיר – ממליצה בחום גם לוותיקים שביננו.
עו"ד ונוטריון גילת צדאקתי-כהן
שהם
אני ממליצה על השימוש בנוטריונט לכל נוטריון.חוסך זמן, התעסקות, חיפוש, התאמה, עידכונים, חישובים. הכל זמין בלחיצת כפתור. מילוי טפסים בצורה אינטואטיבית ומהירה, נוטריונט בהחלט חוסך בזמן. השירות תמיד מיידי, מקצועי ואדיב. המשיכו כך :)
עו"ד ונוטריון יפית מיטרני
רמת-השרון
במבוך הסבוך של עולם המשפטים והנוטריון "הנוטריונט" היא דלת קסמים מופלאה שבאמצעות טכנולוגיה פשוטה עושה פלאים וחוסכת זמן. אז בוא ויתנו לך מפתח תיכנס ותהיה אורח :) נוטריונט, תודה שנוצרת! תודה על השירות עם החיוך האינסופי!
עו"ד ונוטריון אלי ביבי
אזור
אין ספק שמדובר בתוכנה גאונית: יעילה ונוחה, הכל נגיש וידידותי. לא יודע איך הייתי מסתדר בלעדי נוטריונט! והשירות: חבל על הזמן, תמיד לשירותינו, באדיבות, במסירות ובנועם. יישר כח לצוות נוטריונט
עו"ד ונוטריון אלברט פרץ
ירושלים
אתר נוטריונט הוא כלי מודרני מצוין לכל נוטריון, פשוט לשימוש, חוסר זמן יקר למשתמש ותמיד מעודכן. מעל לכל, האתר מנוהל על ידי צוות אדיב, זמין ומקצועי שדואג להשיב בצורה עניינית לכל פנייה תוך זמן קצר. אני ממליצה בחום !!!
עו"ד ונוטריון סבין אוחנה
תל אביב
ממליצה מאד על שירותכם המקצועי! אציין, כי מדובר בשירות יעיל המקצר את העבודה ומרכז המון מידע עבור נוטריון. לדעתי זהו ממשק ניהול חובה, אשר שווה את מחירו השווה לכל כיס. כמו כן אציין כי הצוות תמיד זמין וסבלני לכל שאלה. תודה רבה עלו והצליחו!
עו"ד ונוטריון מיכל לנקרי
קריית-חיים
העבודה שלי עם נוטריונט, קלה יעילה ובעיקר מועילה. שירות הלקוחות מעולה וזמין תמיד לכל שאלה. ממליצה בחום. איני מוציאה אישור נוטריוני, אלא רק באמצעות נוטריונט. זה פשוט חובה!
עו"ד ונוטריון תמר קידר
אשקלון
הננו מנויים בממשק הניהול למשרדי נוטריון מזה למעלה משנתיים . האתר יעיל עדכני ביותר, נוח מהיר והכי מקצועי ומדויק עבור הנוטריון . אנו מחדשים מידי שנה את המנוי לאור הפשטות בהפקת האישורים הדיוק ברמת המסמכים וכן בעיקר התעריפים שמתעדכנים באופן אוטומטי ואנו מקבלים עדכון אמין ומדויק . ממליצה בחום לכל משרד עורכי דין שהוא גם נוטריון .
גב' מטי עידן, משרד עו"ד ונוטריון הרפז אורן אדלר ושות'
רמת-גן
האתר הכי קומפקטי והכי ידידותי למשתמש שתוכלו למצוא. יעיל, פשוט וברור שרות הלקוחות לעילא ולעילא, אין שני לו!
עו"ד ונוטריון יעקב הרכבי
תל-אביב
ברצוני להמליץ על תוכנת הנוטריונט, שגם חוסכת זמן, וגם במיוחד עוזרת לנוטריונים צעירים לקבל את כל המסמכים הנכונים והאפשרויות הניתנות לנוטריון עפ"י חוק, מבלי לבזבז זמן ומשאבים בחיפושים אחרי המסמכים הנכונים. העלות של התוכנה לעומת החסכון בזמן ובחירת המסמכים הנכונים לביצוע -- שווה כל שקל.
עו"ד ונוטריון תומר אלנתן
פתח-תקווה
אנחנו שמחים להמליץ על נוטריונט כי התוכנה קלה וידידותית לשימוש, חוסכת לנו זמן יקר ומרכזת מידע חשוב.
עו"ד ונוטריון מאיה וייס-טמיר
חיפה
מאז שהתחלתי לעבוד עם נוטריונט עבודת הנוטריון הפכה להיות קלה ויעילה אוסף הטפסים והנוחות שבמילוים חוסכת לי זמן וטרחה. העדכונים חשובים ונגישים, תוכנה מעולה ושירות התמיכה מצויין, מומלצת בחום לכל ציבור הנוטריונים. יישר כוח.!!
עו"ד ונוטריון שרית קלוס-גורית
חדרה
חידשתי כעת את המנוי לשנה. יש לכם מוצר מדהים ואני לא רואה את עצמי עובד בלעדיו.
עו"ד ונוטריון דרור חייק
עפולה
התחלתי להשתמש באפליקציית נוטריונט לפני מספר חודשים – צוות מקצועי ביותר עם תודעת שירות גבוהה מאד עומד מאחורי האפליקציה עם נכונות להשיב לשאלות תוך זמן קצר ביותר. ממליצה בחום על האפליקציה!
עו"ד ונוטריון מישל אפשטיין
פתח-תקווה
מאז ההצטרפות אליכם תענוג ממש להכין מסמכים נוטריוניים. הקלות והמהירות משפרת את חוויית העבודה. התמיכה תמיד פנויה ומלווה בכל עת. תודה.
גב' יואלה אנושי, משרד עו"ד ונוטריון דניאל אנושי
ראשון-לציון
נפגשתי עם נציגת נוטריונט לפני כשנה בעקבות פרסום במייל על התוכנה שפותחה על ידה , קיבלתי הסבר מקיף ומפורט על פרטי התוכנה ועל האתר שבנתה. קיבלתי את התכנה לנסיון ומאד התלהבתי ממנה והחלטתי לרכוש מינוי לתכנה. מאז קיבלתי ממנה שירות מהיר , אדיב ומקצועי לכל פניותי וברצוני לשבח את השירות היעיל , על המשך הפיתוח ואני ממליץ לכל נוטריון להשתמש בתכנה וליהנות מהשימוש.
עו"ד ונוטריון עזרא טרבלוס
נתניה
תודה רבה על הכל!
עו"ד ונוטריון ליאור סיקרון
מבשרת-ציון
נוטריונט היא אפליקציה שגם חוסכת זמן , גם מחשבת לבד את שכר הטירחה וגם מבהירה את השימוש הנכון בכל טופס לכל מקרה. ממליץ ביותר.
עו"ד ונוטריון אבישי יונגר
חיפה
בשמחה אני ממליץ על תכנת נוטריונט. מדובר בתכנה הכי ידידותית למשתמש בה נתקלתי, עושה עבודה נפלאה ובזמן הקצר ביותר האפשרי. חסל סדר חישובים מסובכים של עלויות, של התעסקות אין סופית במילוי טפסים ובהתחשבנות. במרחק שני קליקים הכל נעשה באופן המסודר והמקצועי ביותר. בשבועות האחרונים יצא לי לא מעט להשתמש בתכנה, והיא פשוט נפלאה. שרות הלקוחות של עדית הוא מדרגה בפני עצמה. משהו שלא מובן מאליו ולא מקובל בישראל. יישר כח.
עו"ד ונוטריון יעקב הרכבי
תל-אביב
ראשית אני רוצה לשבח את המחשבה מאחורי התוכנה שנקראת נוטריונט - היא חכמה , יעילה, מבריקה ובדיוק מה שנוטריון צריך . לגבי ששירות הלקוחות - זה כבר עניין מופלא אחר שאין לי מה לומר מלבד הערכה עצומה. ממליץ בחום רב
עו"ד ונוטריון רונן אורן
תל-אביב
לעדית אזולאי וצוות הנוטריונט, עשיתם לנו את החיים הרבה הרבה יותר קלים! אז תודה! תודה על שירות מהיר ויעיל תודה על הזמינות לכל שאלה שעולה לאוויר ובכל שעה כמעט (; אז לעמיתי הנוטריונים : Life is simple DO NOT INSIST on making it complicated
עו"ד ונוטריון משה באשי
פתח-תקווה
אני מבקש להמליץ בחום רב על תוכנת נוטריו-נט. התוכנה משלבת חישוב של שכר הנוטריון עפ"י התקנות יחד עם מערכת טפסים חכמה. הגם שעבודת הנוטריון הינה טכנית הרי היצמדות לכללים מובנים ויצירת קו עבודה שוטף ועקבי במשרד בעלות שהינה שולית תורמת לייעול עבודת המשרד ומונעת תקלות. התוכנה מאפשרת להעביר את כל הנושא המינהלי לעובדים הזוטרים במשרד (מתמחים, מזכירות) אשר מבצעים החישוב הכספי והכנת הטפסים ומותירה לנוטריון את העבודה העיקרית של זיהוי המבקש ובחינה כי הטפסים נכונים ומולאו נכון (בקרה במקום ביצוע עבודה) תוך חיסכון בזמן ויעול העבודה, כאשר מערכת הנוטריונט תומכת בעבודה זו ומונעת תקלות. מסתבר שגם דברים פשוטים – ניתן לפשטם בקלות יתרה. העלות השולית של השימוש בתוכנת הנוטריונית ממילא נחסכת הן בשל ביצוע העבודה הטכנית ע"י הדרג הזוטר (וחיסכום זמן יקר לנוטריון עצמו) והן בשל חישוב נכון של שכר/אגרת הנוטריון. לא מיותר לציין את צוות הנוטריונט אשר תומכים בצורה נפלאה וראוייה לשבח ונותנים מענה לכל פנייה ולכל שאלה, כמעט בכל שעה – אחרי הכל – לא פחות חשוב מהתוכנה הוא הצוות שעומד מאחוריה.
עו"ד ונוטריון ד"ר נתן מולכו
נתניה