תיקון אישור נוטריון

נוטריונט | שאלות ותשובות

נוטריונט מקדמת את תחום הנוטריונים בישראל במקצועיות, אמינות ויעילות.

מהו ממשק הניהול למשרדי נוטריון של נוטריונט?

נוטריונט היא ממשק ניהול למשרדי נוטריון המתקדם ביותר בישראל והיא חוסכת 98% זמן ועבודה בכל פעם שאתם מוציאים אישור נוטריון.
נוטריונט מבצעת מעל מבצעת 45 פעולות שונות ועושה 98% מהעבודה עבורכם. צפו בהדגמות לאישורי נוטריון ותבינו איך נוטריונט מוציאה אישורי נוטריון ב-2 דקות.

האם נוטריונט חוסכת זמן?

כן! נוטריונט חוסכת 98% זמן ועבודה והיא יעילה ומהירה: 2 דקות לאישור נוטריון!, כולל כל מה שצריך מסביב.

מי יכול להשתמש בנוטריונט?

נוטריונים, מנהלות משרד ומזכירות. שמנו לב שמנהלות משרד ממש אוהבות אותה.

האם השימוש בנוטריונט דורש ידע מוקדם?

לא. נוטריונט פותחה במטרה לתת מענה פשוט וזמין לנוטריונים ותיקים וחדשים ולעובדי המשרד האמונים על הוצאת האישורים הנוטריוניים. השימוש בה קל ומהיר.

האם המחשבונים של נוטריונט אמינים?

כן. המחשבונים מחשבים את שכר הנוטריון בהתאם לתעריפים המעודכנים ובהתאם לקבוע בתקנות הנוטריון (שכר שירותים) והם חוסכים זמן רב. גם המע"מ מתעדכן בהתאם לחוק. למידע נוסף עיינו בתנאי הרכישה.

האם הטפסים ערוכים בהתאם לחוק ולתקנות?

כן. ע"פ התקנות, אישור נוטריוני יכול שינתן בעברית או בערבית, לצד שפה זרה נוספת (אנגלית, רוסית, צרפתית וכו'). הטפסים של נוטריונט ערוכים ע"פ הנוסח של משרד המשפטים ובהתאם לקבוע בתקנות (מספר סידורי בראש הטופס, שוליים של 4 ס"מ, רישום שכר הנוטריון וכו').

האם זה באמת לוקח 2 דקות?

כן. הממשק להזנת הפרטים ידידותי, והזנת הפרטים אורכת כדקה.

האם ניתן לצפות באישורים ישנים?

כן. האישורים שהוצאתם מאוחסנים באזור האישי שלכם ותוכלו לצפות בהם ולהדפיס אותם מכל מקום ובכל רגע נתון.

האם אפשר לותר על ספר הנוטריון ולהסתפק ביומן האוטומטי של נוטריונט?

כן. בשנת 2005 קבעה ועדת הנוטריונים: אם משתמשים במחשב, יש להפיק ממנו בכל יום עותק מודפס, אותו יש לשמור בתיק או באוגדן "כרטסת הנוטריון".
יצוין, כי ניהול הנתונים בעזרת מחשב כרוך בסיכונים של אובדן מידע או של שיבושים, העלולים להיגרם עקב וירוסים למיניהם.
כל מסמכי הנוטריון (ספר, כרטסות ופנקסים) צריכים להיות זמינים ונגישים – לנוטריון וגם למבקרים ממשרד המשפטים. במקרה שהוצא צו חיפוש על פי הוראת סעיף 38 לחוק הנוטריונים, מסמכי הנוטריון צריכים להיות נגישים.
נרגע ההצטרפות לנוטריונט, הממשק החכם שלהו ידע מתי לבקש מכם להדפיס את יומן האישורים, ותוכלו לבחור כל טווח רצוי להדפסה. למידע נוסף צפו בסרטון ההדגמה על יומן אישורי נוטריון של נוטריונט

האם יש גם טפסים מתורגמים לטובת נוטריונים דוברי שפות זרות?

כן. הנוטריונט מציעה טפסים באנגלית, צרפתית, פורטוגזית, ערבית ורוסית.

האם ניתן להשתמש ביומן של הנוטריונט באופן בלעדי לרישום האישורים הנוטריוניים?

בהתאם להוראות לשכת עורכי הדין משנת 2005, אם משתמשים במחשב, יש להפיק ממנו בכל יום שבו הוצא אישור עותק מודפס, אותו יש לשמור בתיק או באוגדן "כרטסת הנוטריון". מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד הזה.

מה עוד יש בנוטריונט?

ארגז כלים מתקדם לנוטריון, עם אפשרות לשמירת טיוטות, תצהירים מקוונים וזמינים, תבניות להצהרות וטפסים, אפשרות ללשלוח ללקוחות טפסים להכנה מראש, תרגומים מוכנים לתעודות ציבוריות, מרכז מידע מקצועי, אפשרות להזמנת תרגום ועוד.

ומה עם שירות ותמיכה?

יש ויש, באופן שוטף. אפשר להתקשר אלינו בכל שאלה ובכל בקשת תמיכה. אנו נתחבר אל המחשב שלכם ונסייע לכם עד לפתרון השאלה או הבעיה.